środa, 28 września, 2022
Strona główna Tagi Teatr Miejski w gdyni

Tag: Teatr Miejski w gdyni

Scena Letnia jest pełnoletnia. Teatr na plaży zaczyna 18. sezon

Scena Letnia na plaży w Orłowie - na piasku, z morzem w tle, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W tak niecodziennej scenerii już po raz 18. swoje spektakle zaprezentuje Teatr Miejski w Gdyni.

Gdyńska Nagroda Dramaturgiczna 2012 przyznana

Małgorzata Sikorska-Miszczuk za sztukę „Popiełuszko. Czarna msza” otrzymała Gdyńską Nagrodę Dramaturgiczną 2012. Uroczystość, która odbyła się w Teatrze Miejskim zainaugurowała 7. Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@port.

Sztuka Woody’ego Allena w Teatrze Miejskim w Gdyni

W sobotę (24 marca) na Dużej Scenie Teatru Miejskiego w Gdyni (ul. Bema 26) odbędzie się premiera sztuki Woody’ego Allena „Bóg”. Bilety na spektakl w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego zostały już wyprzedane, ale można rezerwować miejsca na przedstawienia w kolejnych dniach.

R@Port po raz szósty

Teatr Miejski w Gdyni zaprasza w dniach 17-26 listopada na 6. Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port – konkursową rywalizację spektakli krajowych teatrów, czytanie najlepszych polskich dramatów, a także bogaty program imprez towarzyszących.

Gdynia Book Club

Gdynia Book Club, który w tym tygodniu zainaugurował swą działalność, zaprasza w niedzielę (16 października) na spotkanie poświęcone twórczości Mario Vargasa Llosy – kawiarnia Tea-tralna w Teatrze Miejskim. Początek – godz. 16.00.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...