wtorek, 11 maja, 2021
Strona główna Tagi Strajk kolejarzy

Tag: strajk kolejarzy

Pasażerów kolei czekają spore kłopoty. Będzie strajk

Na dwie godziny w piątkowy poranek przestaną kursować pociągi. Związkowcy kolejowi zapowiedzieli strajk ostrzegawczy. Jeszcze dokładnie nie wiadomo jakie miasta i trasy obejmie strajk.

W południe zawyły syreny

W samo południe 17 sierpnia w całym kraju zawyły syreny pociągów, na znak solidarności z aresztowanym maszynistą, który prowadził pociąg przed katastrofą w Babach. Kolejarze nie zgadzają się z oskarżeniami wobec swojego kolegi.

W czasie strajku pojedziemy Intercity lub autobusem

Trwają rozmowy w sprawie jutrzejszego strajku Przewozów Regionalnych. Jednocześnie organizowana jest komunikacja zastępcza.

Kolejki przestaną jeździć

Rozmowy związków zawodowych z władzami Przewozów Regionalnych nie odniosły rezultatu. Oczekiwanych podwyżek nie będzie. Reakcja związkowców jest jedna - strajk generalny 17 sierpnia.

Przewozy Regionalne będą strajkować?

Związkowcy Przewozów Regionalnych maja podjąć decyzję o ewentualnym strajku generalnym. Decyzja prawdopodobnie zapadnie jeszcze dziś.
2,137FaniLubię
311ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Nowy znak Uniwersytetu Gdańskiego zatwierdzony

Akademickie oblicze Gdańska oraz silne związki z morzem, poszanowanie tradycji, ale i nowoczesność - tak podsumować można najkrócej nowy znak graficzny – logo Uniwersytetu...