piątek, 24 maja, 2024
Strona główna Tagi Słuspk

Tag: Słuspk

Minister Pyć odpowiedzialna za gospodarkę morską z wizytą w słupskiej szkole

Dzisiaj w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9 w Słupsku gościła Dorota Pyć, wiceminister infrastruktury i rozwoju, która w resorcie jest odpowiedzialna za gospodarkę morską i żeglugę śródlądową. Wizyta była związana ze zbliżającą się XX edycją Festiwalu Piosenki Marynistycznej "Łajba 2016".

Raper Kali odwiedził słupską młodzież! Hip-Hop „Drugą Szansą” w resocjalizacji

W ostatni piątek w Placówce Socjalizacyjnej w Słupsku odbył się koncert hip-hopowy dla młodzieży, którego gwiazdą był raper Kali. W spotkaniu udział wzięli podopieczni placówek socjalizacyjnych oraz młodzież ze streetworkingu.

Anna Bugucka-Skowrońska została Honorowym Obywatelem Słupska

Dzisiaj podczas uroczystej sesji rady miejskiej w Słupsku mecenas Anna Bogucka-Skowrońska została oficjalnie Honorowym Obywatelem miasta Słupska. Wszystko odbyło się w nadzwyczajnej atmosferze w której uczestniczyli byli radni, prezydenci miasta, pracowni ratusza, a także senator Kazimierz Kleina. Nadzwyczajna sesja miasta miała charakter obchodów 25-lecia Samorządności. To także była okazja do uhonorowania Zbigniewa Wiczkowskiego Medalem Honorowym Miasta Słupska.

Anna Bogucka-Skowrońska zostanie Honorowym Obywatelem Słupska?

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie do biura rady miejskiej w Słupsku wpłynął wniosek o nadanie mecenas Annie Boguckiej-Skowrońskiej tytułu Honorowego Obywatela miasta Słupska.

Wrzesień w Teatrze Rondo

Otwarty, po długiej rozbudowie, Teatr Rondo zaprasza na wrześniowe wydarzenia artystyczne. Jak przystało na polską stolicę monodramu, nie zbraknie teatru jednego aktora oraz szeroko rozumianej sztuki słowa. Także we wrześniu bardzo mocny akcent związany z kolejnym "Witkacym pod Strzechy". Zapraszamy.

Zakończyły się wakacje w słupskiej Pracowni Ceramicznej

Zakończył się wakacyjny program Pracowni Ceramicznej Słupskiego Ośrodka Kultury. W czasie „Wakacji-animacji” kilkadziesiąt dzieci ze Słupska miało okazję poznać „od kuchni” arkana pracy twórczej. Wykorzystując warsztat rękodzielnika, przygotowywali własne lalki, następnie poznawali tajniki ich animacji.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...