wtorek, 26 września, 2023
Strona główna Tagi Słowińska Grupa Rybacka

Tag: Słowińska Grupa Rybacka

60 tys. zł na założenie firmy? Słowińska Grupa Rybacka zaprasza do...

Już w maju Słowińska Grupa Rybacka rusza z kolejnymi konkursami dla mieszkańców. Wszystkie osoby z terenu Słowińskiej Grupy Rybackiej (mieszkańcy gmin: Ustka, Miasta Ustka, Smołdzina, Słupska, Kobylnicy oraz Kępice), które mają ciekawy pomysł na biznes będą mogły starać się o dofinansowanie na działania związane z podejmowaniem działalności gospodarczej w zakresie usług dla ludności i turystyki.

Miliony złotych do wzięcia!

Kto mieszka nad morzem i ma pomysł na własny biznes, być może nie musi się już martwić o pieniądze. Dzięki unijnemu programowi rozwoju obszarów wiejskich, osoby przedsiębiorcze mogą otrzymać nawet 300 tys. zł bezzwrotnej dotacji. Gra jest warta świeczki, ponieważ do podziału jest aż 46 mln zł.

Pieniądze nie tylko dla rybaków

Rybacy zachęcają mieszkańców nadmorskich gmin do korzystania z unijnych pieniędzy na tworzenie nowych miejsc pracy. Gra jest warta świeczki ponieważ do podziału jest aż 46 milionów złotych.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...