środa, 22 maja, 2024
Strona główna Tagi SLD

Tag: SLD

Zbigniew Konwiński: Wybierz przyszłość

Pod takim hasłem wyborczym rozpocznie walkę o fotel prezydenta miasta Słupska Zbigniew Konwiński. Na specjalnej konferencji prasowej Zbigniew Konwiński przedstawił swój program wyborczy.

Kto wygra walkę o fotel prezydenta Słupska? Znamy wyniki sondażu

Na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi słupskie Centrum Inicjatyw Obywatelskich zleciło przeprowadzenie sondażu wyborczego. 500. dorosłych mieszkańców Słupska odpowiadało na pytania z zakresu wyborów prezydenckich oraz wyborów do rady miejskiej. Padło także pytanie dotyczące słupskiego akwaparku.

PKW podała oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Według cząstkowych danych PKW z 91 proc. komisji Prawo i Sprawiedliwość nieznacznie wyprzedziło Platformę Obywatelską. Sytuacja zmieniła się w porównaniu z sondażem Ipsos dla TVN24 i TVP, który podawał inną kolejność zwycięskich partii.

Kolejne referendum w Słupsku. Prezydent Kobyliński: To skandal

Podczas dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Słupsku, rajcy zagłosowali za przeprowadzeniem w Słupsku referendum w sprawie odwołania Macieja Kobylińskiego z funkcji prezydenta miasta.

Co tam, panie na lewicy?

„Cóż tam, panie, w polityce? Chińcyki trzymają się mocno!?” – pyta Czepiec w Weselu Wyspiańskiego. „A mój miły gospodarzu, mam przez cały dzień dosyć Chińczyków” – odpowiada Dziennikarz. Czepiec: „Pan polityk!”. Dziennikarz: „Otóż właśnie polityków mam dość, po uszy, dzień cały”. Czepiec: „Kiedy to ciekawe sprawy”. Dziennikarz: „A to czytaj, kto ciekawy; wiecie choć, gdzie Chiny leżą?”.

„Inke pomścimy. Śmierć wrogom ojczyzny”. Atak na biuro Senyszyn

W nocy z poniedziałku na wtorek ktoś oblał czerwoną farbą drzwi i okna gdyńskiego biura euro posłanki SLD Joanny Senyszyn. Czarnym sprayem na ścianie wymalowano napis "Inke pomścimy. Śmierć wrogom ojczyzny".

Koalicja Lewicy i Platformy wisi na włosku

Rządząca Słupskiem koalicja Lewicy i Platformy Obywatelskiej wisi na włosku. Wszystko za sprawą referendum w sprawie odwołania prezydenta Słupska. Do udziału w referendum zachęca mieszkańców już nie tylko Prawo i Sprawiedliwość, ale także coraz większa grupa działaczy Platformy.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...