czwartek, 13 maja, 2021
Strona główna Tagi Rajd

Tag: rajd

Nauka przez zabawę w oryginalny sposób [ZDJĘCIA]

W lutym odbył się w Rumi Rajd „Świat Bajek” skierowany do najmłodszych. Cykliczna już impreza uczy i bawi w aktywny i kreatywny sposób dzieci w wieku 3 -8 lat.

Gdynianki wygrały rajd Yekaterina

Gdynianki Ewa Micińska i Beata Szadziul wygrały I Międzynarodowy Rajd Samochodowy Kobiet „Yekaterina”, a dzisiaj (4 lipca) podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Gdyni prezydent Wojciech Szczurek pogratulował im sukcesu i wręczył bukiety kwiatów, podkreślając, że całe miasto jest z nich dumne.

Auto Świat 4×4 Baja Challenge

4x4 Baja Challenge to wyścig typu cross country, na trasie o długości prawie 400 km, dla kierowców motocykli, kierowców quadów, UTV i załóg samochodowych. Odbywa się w dn. 4-5 czerca na poligonie wojskowym w Czarnem.

Włodarczyk w dobrej formie

Przemysław Włodarczyk udanie rozpoczął sezon w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Kierowca z Bochni podczas zakończonej w niedzielę rundy na torze Hungaroring kilka razy stawał na podium.
2,137FaniLubię
311ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Specjalne gogle umożliwią obejrzenie m.in. maszynowni czy kabiny komendanta osobom z niepełnosprawnościami, fot. Kamil Złoch

„Dar Pomorza” bez barier. Wnętrze obejrzymy przez gogle VR

Od teraz trudno dostępną maszynownię czy wąskie korytarze mesy oficerskiej i szpitaliku na „Darze Pomorza” mogą obejrzeć osoby z niepełnosprawnościami oraz trudnościami w poruszaniu...