poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Strona główna Tagi Rada miejska słupsk

Tag: rada miejska słupsk

Akwaparkowy bilbord stanął przed ratuszem

Od kilku dni pod słupskim ratuszem stoi ogromny bilbord nawiązujący do sztandarowej inwestycji słupskiego magistratu. Anonimowy autor nietuzinkowego dzieła wyliczył koszt niewybudowania akwaparku na 98,5 mln zł.

Słupsk: Karuzela w radzie miejskiej

Od początku trwania obecnej kadencji Rady Miejskiej w Słupsku doszło do kilku zmian w ławie miejskich rajców. Jedni odchodzili z powodu prowadzenia działalności na mieniu gminnym, część odeszła argumentując problemami zdrowotnymi, a jeszcze inni odeszli ze słupskiego magistratu z powodu? Do dziś nie wiadomo jakiego. A jeszcze inna grupa nie chce przyjąć mandatu wcale.

Program Familijny Słupsk wejdzie w życie

Na wczorajszej sesji radni podjęli uchwałę w sprawie Familijnego Słupska. Program zakłada wprowadzenie szereg ulg dla rodzin wychowujących troje lub więcej dzieci.

Prezydent Słupska swoje, a rada swoje, czyli ciąg dalszy akwaparku

Na dzisiejszej sesji radni po raz szósty nie wyrazili zgody na dofinansowanie budowy słupskiego akwaparku. Na sesji pojawił się prezydent Słupska, co okazało się wielką niespodzianką.

Akwapark kontra Rada Miejska. 5:0 dla rajców

Na wczorajszej nadzwyczajnej sesji słupscy radni po raz piąty nie zgodzili się na dofinansowanie budowy słupskiego akwaparku, sztandarowej inwestycji lokalnego magistratu.

Słupska radna zrezygnowała z mandatu

Krystyna Danilecka-Wojewódzka zrezygnowała z mandatu słupskiej radnej.

Prezes słupskiej spółki rezygnuje ze stanowiska

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej, Remigiusz Łoś prezes spółki Agencja Promocji Regionalnej "Ziemia Słupska" zapowiedział swoją rezygnację z piastowanej funkcji.

Co dalej z miejską spółką?

Słupska spółka APR Ziemia Słupska uchwałą radnych została zlikwidowana w lutym, pomimo tego dalej funkcjonowała, a na wczorajszej sesji radni rozpatrywali uchylenie uchwały rozwiązującej na wniosek prezydenta miasta.

Czarne chmury nad słupskim aquaparkiem

Sztandarowa inwestycja słupskiego magistratu jest na dzień dzisiejszy w stanie zawieszenia. Słupscy radni nie zgodzili się na dofinansowanie aquaparku.

Patrioci na sesji Rady Miejskiej w Słupsku

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Słupsku, dzieci ze słupskich przedszkoli zrobiły niespodziankę radnym oraz prezydentowi i zaprezentowały krótkie przedstawienie patriotyczne.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Z Gdańska do Kartuz i Kościerzyny pociągiem hybrydowym. Samorząd województwa kupi...

Prawie 128 mln zł kosztować będą cztery dwunapędowe pociągi, które zakupi samorząd województwa pomorskiego. Napęd elektryczny i spalinowy pozwoli na łatwiejszą podróż i wyeliminuje...