środa, 17 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Przewozy Regionalne

Tag: Przewozy Regionalne

Ruszają pociągi do Łeby. Sprawdź rozkład!

Od 29 czerwca do 1 września będą kursować pociągi relacji Gdynia - Lębork - Łeba oraz Łeba - Lębork - Gdynia. Dzięki temu, że są one przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych na pewno znajdzie się wielu chętnych do przejazdu tym środkiem lokomocji.

Utrudnienia dla pasażerów trójmiejskiej SKM-ki

Od wczesnego poranka kłopoty mieli pasażerowie, którzy korzystają z SKM w obrębie Trójmiasta. Przyczyną były zepsute pociągi Przewozów Regionalnych. Chociaż przeszkody usunięto, wciąż trwa rozładowanie ruchu.

Co łączy te dwa obrazki? Tym interesują się za granicą

Lokomotywa jest rzeźbą ze śniegu, a toaleta jest pokryta prawdziwym lodem, w prawdziwym pociągu. Zdjęcia z toalety pociągu relacji Szczecin - Warszawa obiegły Europę, jeżeli nie świat. Na ich temat rozpisują się znane gazety, powstają wpisy na blogach, są już nawet kawały.

W wakacje do Łeby szynobusem nie dojedziemy?

W przyszłe wakacje najprawdopodobniej już nie dojedziemy z Lęborka do Łeby tradycyjnym szynobusem. Powodem takiego stanu rzeczy jest wycofanie się Urzędu Marszałkowskiego z dofinansowania kursowania latem szynobusów.

Kolejarze zgotują piekło pasażerom [WIDEO]

Rozmowy pomiędzy związkowcami a zarządem spółki Przewozy Regionalne nie przyniosły skutku. Ogłoszono 24-godzinny strajk generalny. W środę nie wyruszy żaden z 2,7 tys. pociągów, które codziennie wożą do pracy około 300 tys. pasażerów.

Kolejki przestaną jeździć

Rozmowy związków zawodowych z władzami Przewozów Regionalnych nie odniosły rezultatu. Oczekiwanych podwyżek nie będzie. Reakcja związkowców jest jedna - strajk generalny 17 sierpnia.

Przewozy Regionalne będą strajkować?

Związkowcy Przewozów Regionalnych maja podjąć decyzję o ewentualnym strajku generalnym. Decyzja prawdopodobnie zapadnie jeszcze dziś.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...