poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona główna Tagi Polska Żegluga Morska

Tag: Polska Żegluga Morska

Jak świętują marynarze na pełnym morzu

Święta Bożego Narodzenia ponad półtora tysiąca marynarzy, znajdujących się obecnie na 75 statkach Polskiej Żeglugi Morskiej – największego polskiego armatora, spędzi w tradycyjny i uroczysty sposób.

M/s „Lubie” we flocie PŻM

- Polska Żegluga Morska odebrała z chińskiej stoczni w Nantongu kolejny statek. Jest to jednostka przystosowana do żeglugi na Wielkich Jeziorach Amerykańskich - poinformował doradca dyrektora naczelnego firmy Krzysztof Gogol.

Inwestycje PŻM nie zwalniają

Wczoraj (8 września) w chińskiej stoczni Sanfu niedaleko Szanghaju odbyła się uroczystość wodowania statku Polskiej Żeglugi Morskiej - m/s „Raba”. Wodowanie odbyło się bez przeszkód i obecnie statek jest już przeholowany na nabrzeże wyposażeniowe.

Zwodowano masowiec PŻM

1 sierpnia w chińskiej stoczni Sanfu w Taizhou odbyło się wodowanie kolejnego statku Polskiej Żeglugi Morskiej. Tym razem był to masowiec „Narew”.

Polska Żegluga Morska w dobrej kondycji

Najstarsze w Polsce przedsiębiorstwo armatorskie łączy tradycję z nowoczesnym zarządzaniem. Polska Żegluga Morska dużo inwestuje i wciąż szuka nowych kontraktów.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...