poniedziałek, 25 września, 2023
Strona główna Tagi Policja Bytów

Tag: policja Bytów

Super nowoczesna broń bytowskich policjantów

Bytowscy policjanci dostali nową broń w walce z kierowcami, którzy jeżdżą pod wpływem środków odurzających. Super nowoczesny mobilny tester narkotykowy w ciągu kilku minut wykryje w organizmie obecność jakichkolwiek narkotyków.

Dziś decyzja w sprawie głośnej intwerwencji bytowskich policjantów

Sąd Rejonowy w Bytowie zdecyduje dziś czy miejscowa prokuratura będzie musiała wszcząć śledztwo w sprawie nieudolnej interwencji bytowskich policjantów, którzy nie potrafili obezwładnić zatrzymanego do kontroli kierowcy. Film z niezdarnej interwencji bytowskim policjantów okazał się prawdziwym hitem Internetu. Wrzucone do sieci nagranie miało blisko dwa miliony odsłon.

Nielegalny tytoń w jednym ze sklepów w Bytowie

Prawie 111 kilogramów nielegalnej krajanki tytoniowej wartej wraz z należnym Skarbowi Państwa uszczupleniem podatkowym 173 tys. zł ujawniła wczoraj w Bytowie Straż Graniczna z Ustki.

Niekompetencja policjantów z Bytowa. Winne szkolenie czy brak jego kontynuacji?

Po mało profesjonalnej akcji bytowskich policjantów, którzy bezskutecznie usiłowali obezwładnić zatrzymanego kierowcę, wielu z nas zastanawia się nad poziomem wyszkolenia polskich policjantów. Dowództwo policji zapewnia, że szkolenie jest wystarczające. Problem w tym, że po kilkumiesięcznej nauce w szkole policji funkcjonariusze często zaprzestają jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych.

Szarpanina bytowskich policjantów z kierowcą. Popełnili dziesiątki błędów

Bytowscy policjanci nie mają dziś powodów do śmiechu. Nagrany telefonem i wrzucony do Internetu film z interwencji bytowskich funkcjonariuszy, pokazuje ich bezradność i braki w wyszkoleniu. Choć policjanci z Bytowa filmu nie komentują, nagranie mówi samo za siebie.

Zlikwidowano nielegalną hurtownię w powiecie bytowskim

Hurtownię nielegalnego alkoholu, papierosów i krajanki tytoniowej zlikwidowali wczoraj w Miastku funkcjonariusze Straży Granicznej z Kołobrzegu. Na gorącym uczynku rozładunku towaru wpadł 23-letni mieszkaniec Koszalina, zatrzymano również 45-letniego właściciela hurtowni.

Sprawca potrącenia rowerzysty w Bytowie zatrzymany

Bytowska policja zatrzymała kierowcę samochodu, który potrącił na deptaku rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do słupskiego szpitala. Przestępcy grozi do 12 lat więzienia.

Estończycy kradli w Bytowie

Dzięki szybkiej reakcji i interwencji bytowskiej policji zatrzymano trzech obywateli Estonii. Mężczyźni włamali się do sklepu odzieżowego. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Zgon dziecka po leku

Dramat w Miastku w powiecie bytowskim: dwuletni chłopiec zmarł po zażyciu leków na przeziębienie. Dziecko połknęło medykamenty podane przez matkę i przestało oddychać. Miastecka prokuratura zleciła sekcję zwłok.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...