niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona główna Tagi Noc Muzeów w Słupsku

Tag: Noc Muzeów w Słupsku

Noc muzeów także z SOK-iem

Podczas tegorocznej Nocy Muzeów w słupskim Ratuszu nie mogło oczywiście zabraknąć udziału Słupskiego Ośrodka Kultury. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania atrakcji przygotowanych, przez SOK w sobotnią noc 16 maja od godz. 19.00.

W poszukiwaniu skarbów. Noc Muzeów w Słupsku

Jeśli lubisz inteligentne zagadki oraz masz w sobie pasję odkrywania tajemnic, koniecznie weź udział w wydarzeniu organizowanym przez słupską bibliotekę. Na fantastyczna grę z elementami geocachingu, czyli poszukiwanie „skarbów” za pomocą GPS zapraszamy w sobotę 16 maja podczas NOCY W BIBLIOTECE! Organizatorem gry jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk.

Noc Muzeów już wkrótce!

Już 17 maja w Słupsku po raz kolejny eksponaty słupskiego zamku ożyją na nowo. Koncerty, pokazy filmowe, czytanie listów Witkacego, warsztaty dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalki Tęcza i wiele, wiele innych atrakcji czeka na słupszczan podczas Europejskiej Nocy Muzeów.

Noc Muzeów w Słupsku. Czeka wiele atrakcji

Muzeum Pomorza Środkowego jak co roku zaprasza na Noc Muzeów, która odbędzie się 18 maja w godz. 18.00 – 23.00 przy kompleksie zamkowym przy ul. Dominikańskiej 5 – 9. Wstęp to jedyne 2 zł. Wszyscy, którzy przyjdą w przebraniu nawiązującym do hasła tegorocznej Nocy Muzeów „Sentymentalny Słupsk” wchodzą za darmo! Poniżej szczegółowy program imprezy.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...