poniedziałek, 25 września, 2023
Strona główna Tagi Marek Kamiński

Tag: Marek Kamiński

CAMINO DE SANTIAGO konferencja Fundacji Marka Kamińskiego

Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku 23 września 2015 roku stało się miejscem spotkania inaugurującego nowy etap projektu „3 biegun” realizowanego przez Fundację Marka Kamińskiego.

Wybieram drogę, której nikt wcześniej nie wybrał

,,Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano dwie drogi: pojechałem tą mniej uczęszczaną - reszta wzięła się z tego, że to ją wybrałem.’’ Z Markiem Kamińskim o podróżach na bieguny, kryzysie wartości, najzimniejszych i najcieplejszych Świętach Bożego Narodzenia rozmawia Milena Misztal.

Marka Kamińskiego podróż w głąb siebie

Miłośnicy książek podróżniczych doczekali się kolejnej publikacji Marka Kamińskiego. Jeden z największych polskich podróżników podsumowuje w niej najważniejsze w życiu wyprawy. Zdradza też, jakie zakątki świata chce jeszcze odwiedzić.

Marsz na zdrowie z Markiem Kamińskim

"Marsz na zdrowie" zaczął się w Gdańsku – Brzeźnie , a skończył na granicy Sopotu i Gdyni koło Koliby, ponieważ dalej nie mogli przejść niepełnosprawni, którzy brali udział w akcji. Marsz zorganizowała Fundacja Marka Kamińskiego - podróżnika, zdobywcy biegunów, która zabiega o budowę ścieżki wzdłuż plaż Trójmiasta.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...