środa, 25 maja, 2022
Strona główna Tagi Konkurs Poetycki

Tag: Konkurs Poetycki

Jesteś poetą? Ten konkurs adresowany jest właśnie do Ciebie

Już po raz VII rusza edycja Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego Powiatu Słupskiego. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez senatora Kazimierza Kleinę. Dodatkową nagrodą będzie publikacja najlepszych wierszy na łamach Gazety Kaszubskiej.

Impreza poetycka pod naszym patronatem

13 września w sali Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbędzie się konkurs poetycki pod hasłem „Czytajmy poezję”. Organizatorem konkursu jest lokalna poetka Katarzyna Nazaruk. W skład jury wchodzą znani artyści oraz poeci, którzy zdobywali laury na wielkich imprezach poetyckich. Impreza będzie miała charakter otwarty, szeroki zasięg- poprzedzi ją promocja i reklama w lokalnych mediach, Gazeta Kaszubska sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem.

Międzyszkolny Konkurs Poetycki. Pod naszym patronatem

Od sześciu lat ZSP nr 4 w Słupsku organizuje Międzyszkolny Konkurs Poetycki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ze Słupska i Ustki. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży, wpisał się już w tradycję „Mechanika” oraz słupskich i usteckich szkół średnich. W tym roku odbędzie się już VI edycja konkursu.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...