sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Dzień Kobiet

Tag: Dzień Kobiet

X Babskie Gadanie w Kobylnicy

Już po raz dziesiąty Gmina Kobylnica zaprosiła wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. W marcowy wieczór zorganizowano wyjątkowy koncert, w trakcie którego mogliśmy usłyszeć największe przeboje legendarnej grupy ABBA.

Po 8 marca

Za nami dzień 8 marca. Dzień bardzo ważny z dwóch powodów. Po pierwsze, mieliśmy okazję obchodzić Dzień Kobiet. To była piękna okazja do wyrażenia szacunku, sympatii i wdzięczności naszym Paniom. Po drugie, minęła 25. rocznica (8.03.1990) uchwalenia ustawy o samorządzie terytorialnym. Ta ustawa stanowiła o fundamencie odrodzenia samorządności w Polsce.

Nie tylko Panie świętują w marcu. Dzień Mężczyzn tuż tuż..

Już jutro 8 marca i tradycyjny Dzień Kobiet. Jednak nie tylko płeć piękna ma swoje święto w tym miesiącu. Zatem Panie i Panowie, pamiętajmy o sobie nawzajem.

Dwa dni dla kobiet. Reda świętuje „8 marca”

Dwa dni wydarzeń dla kobiet przygotował dział Kultury w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie. Kosmetyki, biżuteria własnoręcznie robiona i obraz kobiety w mediach – dyskusja.

Święto wszystkich Pań

Dziś Dzień Kobiet - coroczne święto wszystkich Pań. Mimo, że współcześnie zyskało nieco komercyjny charakter, wcześniej 8 marca był dniem pamięci ofiar walk o równouprawnienie kobiet. Wszystkim czytelniczkom GK życzymy wszystkiego najlepszego!

8 marca – dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny…

Obchodzony 8 marca Dzień Kobiet jest świętem wszystkich Pań. Tego dnia jednak to właśnie mężczyźni mają okazję wykazać się pomysłowością i inwencją twórczą, aby podkreślić jak ważne w ich życiu są kobiety. Również gazetakaszubska.pl składa najlepsze życzenia wszystkim swoim czytelniczkom!
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...