sobota, 8 maja, 2021
Strona główna Tagi Dzień Kobiet

Tag: Dzień Kobiet

X Babskie Gadanie w Kobylnicy

Już po raz dziesiąty Gmina Kobylnica zaprosiła wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. W marcowy wieczór zorganizowano wyjątkowy koncert, w trakcie którego mogliśmy usłyszeć największe przeboje legendarnej grupy ABBA.

Po 8 marca

Za nami dzień 8 marca. Dzień bardzo ważny z dwóch powodów. Po pierwsze, mieliśmy okazję obchodzić Dzień Kobiet. To była piękna okazja do wyrażenia szacunku, sympatii i wdzięczności naszym Paniom. Po drugie, minęła 25. rocznica (8.03.1990) uchwalenia ustawy o samorządzie terytorialnym. Ta ustawa stanowiła o fundamencie odrodzenia samorządności w Polsce.

Nie tylko Panie świętują w marcu. Dzień Mężczyzn tuż tuż..

Już jutro 8 marca i tradycyjny Dzień Kobiet. Jednak nie tylko płeć piękna ma swoje święto w tym miesiącu. Zatem Panie i Panowie, pamiętajmy o sobie nawzajem.

Dwa dni dla kobiet. Reda świętuje „8 marca”

Dwa dni wydarzeń dla kobiet przygotował dział Kultury w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie. Kosmetyki, biżuteria własnoręcznie robiona i obraz kobiety w mediach – dyskusja.

Święto wszystkich Pań

Dziś Dzień Kobiet - coroczne święto wszystkich Pań. Mimo, że współcześnie zyskało nieco komercyjny charakter, wcześniej 8 marca był dniem pamięci ofiar walk o równouprawnienie kobiet. Wszystkim czytelniczkom GK życzymy wszystkiego najlepszego!

8 marca – dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny…

Obchodzony 8 marca Dzień Kobiet jest świętem wszystkich Pań. Tego dnia jednak to właśnie mężczyźni mają okazję wykazać się pomysłowością i inwencją twórczą, aby podkreślić jak ważne w ich życiu są kobiety. Również gazetakaszubska.pl składa najlepsze życzenia wszystkim swoim czytelniczkom!
2,137FaniLubię
311ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorze liderem szczepień przeciw Covid

Województwo pomorskie zajmuje pierwsze miejsce pod względem wykonanych szczepień przeciw Covid 19 w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców. Według danych Ministerstwa Zdrowia wskaźnik dla naszego...