środa, 5 października, 2022
Strona główna Tagi Daniel Odija

Tag: Daniel Odija

Jesteś poetą? Ten konkurs adresowany jest właśnie do Ciebie

Już po raz VII rusza edycja Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego Powiatu Słupskiego. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez senatora Kazimierza Kleinę. Dodatkową nagrodą będzie publikacja najlepszych wierszy na łamach Gazety Kaszubskiej.

„Ulica” po niemiecku. Daniel Odija na targach w Wiedniu

Głośna książka Daniela Odiji „Ulica” ukazała się nakładem austriackiego wydawnictwa w języku niemieckim. Słupski pisarz zaprezentuje ją w sobotę na Międzynarodowych Targach Książki „Buch Wien” w Wiedniu. O czym pisze dziś Daniel Odija i dlaczego nie ma go w Słupsku - o tym w rozmowie GK.

Daniel Odija po raz drugi blisko Nike

„Kronika umarłych”, powieść Daniela Odiji została nominowana do prestiżowej nagrody literackiej Nike. To druga po „Tartaku” książka słupskiego pisarza, która odniosła taki sukces. Zwycięzcę tegorocznej Nike poznamy jesienią.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...