wtorek, 21 maja, 2024
Strona główna Tagi Cyberprzemoc

Tag: cyberprzemoc

Policjanci o cyberprzemocy w liceum

Atakujące w sieci wirusy, wszechobecna przemoc i cyberprzemoc oraz mit internetowej anonimowości były głównymi zagadnieniami spotkania Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Słupsku z uczniami I go Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku.

Dopalacze, cyberprzemoc i zagrożenia w Internecie

Lęborscy policjanci zajmujący się prewencją kryminalną zostali zaproszeni przez dyrekcję Zespołu Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej na spotkanie z rodzicami uczniów podstawówki i gimnazjum w celu przeprowadzenia zajęć informacyjno-prewencyjnych na temat zagrożeń środkami odurzającymi w tym dopalaczami, cyberprzemocą i zagrożeniami w Internecie.

Zamiast lekcji z podręcznikiem, spotkanie z Policją w sprawie przemocy

Policjanci spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Górze. Spotkanie zostało zainicjowane przez szkołę, w związku z Międzynarodowym Dniem Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci, który jest obchodzony właśnie w listopadzie. W dwóch pogadankach uczestniczyli uczniowie klas 0 – 3 oraz 4 – 6.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...