czwartek, 22 lutego, 2024
Strona główna Tagi APR Ziemia Słupska

Tag: APR Ziemia Słupska

APR „Ziemia Słupska” zostanie zlikwidowana

To już oczywiste. Słupska spółka Agencja Promocji Regionalnej "Ziemia Słupska" zostania zlikwidowana. Taką decyzję podjął Robert Biedroń, prezydent miasta.

Tablice z historycznymi zdjęciami Słupska ożyły na nowo

Zniszczone przez chuliganów historyczne tablice na nowo ożyły w centrum miasta. Zdjęcia dawnego Słupska znajdują się na szlaku wycieczkowym i przedstawiają historyczne budowle, te które jeszcze są oraz te, które nie przetrwały do naszych czasów.

Prezes słupskiej spółki rezygnuje ze stanowiska

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej, Remigiusz Łoś prezes spółki Agencja Promocji Regionalnej "Ziemia Słupska" zapowiedział swoją rezygnację z piastowanej funkcji.

Co dalej z miejską spółką?

Słupska spółka APR Ziemia Słupska uchwałą radnych została zlikwidowana w lutym, pomimo tego dalej funkcjonowała, a na wczorajszej sesji radni rozpatrywali uchylenie uchwały rozwiązującej na wniosek prezydenta miasta.

Witkacy na słupskich blokach

Choć Witkacy ze Słupskiem nie miał nic wspólnego, to właśnie w tym mieście znajduje się największy zbiór prac artysty. Mieszkańcy miasta, szczególnie zainteresowani malarzem postanowili w ciekawy sposób udekorować szare bloki Słupska. Wielkie dzieła artysty pojawiły się na szarych blokowiskach miasta. Na chwilę obecną reprodukcje można podziwiać przy ulicy Frąckowskiego, Mikołajskiej oraz Kilińskiego.

Ile zarabiają słupscy samorządowcy i prezesi spółek? Lepiej usiądź

Od lat słyszy się, że prezesi spółek jak i samorządowcy zarabiają definitywnie za dużo. Jak to wygląda w Słupsku? Postanowiliśmy wziąć pod lupę zarobki najważniejszych ludzi w mieście.

Wiceprezesem słupskiej spółki został asystent prezydenta

Wiceprezesem Agencji Promocji Regionalnej Ziemia Słupska został dotychczasowy asystent prezydenta miasta Słupska Jacek Szuba.

Radni zadecydowali – APR Ziemia Słupska rozwiązana

Podczas dzisiejszej sesji radni miejscy zdecydowali o zlikwidowaniu miejskiej spółki. Inicjatorem likwidacji była Beata Chrzanowska radna z PO, która przekonała radę o konieczności jej rozwiązania.

Prezes słupskiej spółki pod lupą radnych

Prezes słupskiej spółki APR Ziemia Słupska Remigiusz Łoś zarabia za dużo, taki argument padł ze strony radnych. Pensja prezesa wynosi 10 tys. zł miesięcznie, a członków rady nadzorczej po 1 tys.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...