niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Akcja znicz

Tag: akcja znicz

Podsumowanie akcji „ZNICZ” w województwie pomorskim

W ostatni weekend nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego w całym województwie pomorskim czuwało ponad 3,5 tysiąca policjantów. Doszło do 15 wypadków drogowych. Jedna osoba zginęła.

Akcja „Znicz” w Lęborku. Informacje dla kierowców i mieszkańców

Jak informuje lęborska Policja w związku z obchodami Dnia Wszystkich Świętych 1 listopada w okresie 31.10.2014 - 02.11.2014 kierowcy będą musieli przygotować się do zmian w organizacji ruchu na terenie Lęborka.

Akcja Znicz 2012 na pomorskich drogach

Dobiega końca trwająca w tym roku pięć dni akcja "Znicz 2012”. Do wczoraj na Pomorzu policjanci odnotowali 19 wypadków. Jedna osoba zginęła, a 23 zostały ranne. Zatrzymano także ponad 50 nietrzeźwych kierowców.

Akcja Znicz 2011 – na Pomorzu zginęły dwie osoby

Policja podsumowała tegoroczną Akcję Znicz. Na pomorskich drogach doszło do 32 wypadków, w których zginęły dwie osoby, a prawie 50 zostało rannych. Wzmożone kontrole pojazdów trwały łącznie pięć dni.

Dużo patroli na drogach. Ruszyła akcja Znicz

Prawie 10 tys. policjantów będzie uczestniczyć w corocznej akcji "Znicz". Funkcjonariusze drogówki do wtorkowego wieczora będą patrolować okolice cmentarzy i główne trasy w kraju.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...