fot. eduq_lebork.free.ngo.pl
W Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” zaprezentują się młodzi lęborczanie z wyjątkowym talentem muzycznym lub tanecznym. To już druga edycja przesłuchań pn. „Mam pasję” organizowana przez Stowarzyszenie EDUQ z lęborskiego Rolniczaka.

Jutro od godz. 15.00 rozpoczną się przesłuchania do drugiej edycji lęborskiego „Mam talent”, które w wydaniu Stowarzyszenia EDUQ z Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu nosi nazwę „Mam pasję”. Poprzednia edycja, która odbyła się w 2009 r., cieszyła się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem mieszkańców, a w LCK Fregata zabrakło miejsc na widowni.

fot. eduq_lebork.free.ngo.pl

Przed jury i widownią wystąpi 25 uczestników, którzy zaprezentują swoje talenty. Szczególnie mile widziane są te taneczne i muzyczne. Uczestników oceniać będzie czteroosobowe jury w składzie: prof. Tadeusz Formela (Akademia Muzyczna w Gdańsku), Łukasz Boyke (dziennikarz Kanał 6), Magdalena Pipka (wolontariusz ze stowarzyszenia EDUQ) oraz Sebastian Młynarkiewicz – jeden ze zwycięzców poprzedniej edycji konkursu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.