fot. itb2011.pl

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin to już impreza z tradycjami. Tegoroczna edycja jest 45. z kolei. W tym roku to właśnie Polska zajmie zaszczytne stanowisko oficjalnego partnera Targów, zaś partnerskim regionem naszego kraju będzie województwo pomorskie.

Tegoroczne targi rozpoczną się w środę 9 marca i będą trwały do niedzieli 13 marca. Pierwsze trzy dni przeznaczone są dla firm, zaś w weekend targi otwarte będą dla wszystkich odwiedzających.

fot. itb2011.pl

Rok 2011 będzie dla Polski wyjątkowy. Polska Organizacja Turystyczna podpisała umowę partnerską z organizatorami targów, w związku z czym nasz kraj ma możliwość kontroli wszystkich działań promocyjnych na tej imprezie. Polscy wystawcy będą brali udział w otwarciu wystawy oraz zostaną im przydzielone specjalne przestrzenie na działania promocyjne związane z Euro 2012. Planowanych jest wiele atrakcji w tym mechaniczne stworki chodzące po ulicach Berlina, filmy 3D pokazujące piękno polskiej kultury oraz plakaty promujące Polskę na berlińskich stacjach metra. Bez wątpienia przyczyni się to do wzmocnienia wizerunku naszego kraju.

fot. itb2011.pl

W Berlinie nie zabraknie także akcentów pomorskich. Na Targach zaprezentuje się m.in. Łeba, której dwóch przedstawicieli LOT-u będzie rozdawało materiały reklamowe, mapy i przewodniki promujące aktywny wypoczynek w Łebie.

Na wspólnym stoisku Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej razem z Łebą będą promowały się także Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Ustka, Malbork, Wejherowo i Gniew.

fot. itb2011.plfot. itb2011.pl

ITP Berlin to niezwykle ważne wydarzenie w branży turystycznej. Ta największa tego typu wystawa na świecie skupia osoby związane z branżą, ale także miłośników podróży i turystyki. W zeszłym roku na 16000 m2 powierzchni wystawowej zaprezentowało się ponad 12 tys. wystawców ze 187 krajów, nawet z najdalszych zakątków świata. Corocznie targi generują obrót rzędu 5 mld euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.