Fot. internet

29 września 2018 r. doktoranci Instytutu Historii i Politologii Akademii Pomorskiej w Słupsku zapraszają na IV. Ogólnopolską Konferencję Naukową Doktorantów „Polska i sąsiedzi na przestrzeni wieków”. Konferencja odbędzie się w Słupsku, w siedzibie Akademii Pomorskiej, przy ul. Boh. Westerplatte 64.

materiały prasowe

Myślą przewodnią czwartej edycji konferencji pozostaje tematyka dotycząca procesów zachodzących na ziemiach polskich i w krajach sąsiednich, a także wzajemnych relacji Polski z jej sąsiadami.

Wśród zainteresowanych tematyką ww. Konferencji są doktoranci takich Uczelni jak: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Ponadto słupska Uczelnia będzie reprezentowana przez liczną drużynę własnych doktorantów historii.

Po zakończeniu obrad (ok. godz. 15.40) zapraszamy na spotkanie z prof. Zygmuntem Szultką pt. „Kontrowersje wokół reformacji na Pomorzu Zachodnim. Wybrane problemy.” Spotkanie odbędzie się w auli (414). 

W skład komitetu organizacyjnego IV Konferencji Doktorantów-Historyków „Polska i sąsiedzi na przestrzeni wieków” 2018 wchodzą:

  • mgr Patrycja Jędrzejewska-przewodnicząca
  • mgr inż. Małgorzata Romankiewicz-Częścik
  • mgr Marcin Prusak
  • mgr Maria Engler
  • mgr Kamil Bierka
  • mgr Emilia Zibart
  • lic. Tomasz Częścik

Program Konferencji jest dostępny na stronie https://www.facebook.com/events/643716359297573/?active_tab=discussion lub poniżej: 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.