fot. nadesłane

3 września 2018 r. o godz. 13:00 w Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego 22 w Domu Studenta nr 1 odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział Piotr Müller, Podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego i dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP, Rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku.

fot. nadesłane

Konferencja prasowa dotyczyła przekazania blisko 500 tys. zł na remont stołówki w Akademii Pomorskiej w Słupsku. Ze względu na zły stan sanitarny akademicka stołówka zawiesiła swoją działalność w styczniu tego roku. Dzięki decyzji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o zwiększeniu dotacji na pomoc materialną stołówkę akademicką czeka remont.

fot. nadesłane

Resort nauki przekazał słupskiej uczelni 470 tys. złotych na remont i przebudowę kuchni, a także jej zaplecza. Środki pochodzą z Funduszu Pomocy Materialnej, z którego finansowane są również remonty domów studenckich i stołówek. Działania obejmą między innymi przebudowę instalacji wodociągowej, elektrycznej, kanalizacji sanitarnej i technologicznej, a także centralnego ogrzewania. Oprócz wymiany sprzętu kuchennego prace remontowe dotyczyć będą także zewnętrznej części budynku. Rozpoczęcie remontu planowane jest w tym roku akademickim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.