Fot. wydra.pl

Podczas otwarcia nowego centrum handlowego „Pod Wiatrakami” w Bolesławicach koło Słupska zamiast planowanej Reni Jusis wystąpi równie znany wokalista Szymon Wydra ze swoim zespołem Carpe Diem.

Już za tydzień 4 marca planowane jest otwarcie nowego centrum handlowego w podsłupskich Bolesławicach. Z dotychczasowych informacji wynikało, iż dzień ten uświetni występ polskiej gwiazdy Reni Jusis. Niemniej z najświeższych doniesień wynika, iż z powodu choroby artystki nastąpiła zmiana planów i gwiazdą otwarcia będzie Szymon Wydra i jego zespół Carpe Diem.

Fot. wydra.pl

Szymon Wydra, finalista polskiej edycji Idola, znany jest przede wszystkich z takich przebojów jak „Teraz wiem”, „Życie jak poemat” i „Pozwól mi lepszym być”. Obecnie Wydra promuje swoją najnowszą płytę „Powołanie”, z której w ostatnich dniach ukazał się drugi już singiel „Jeśli chcesz”.

Wśród mieszkańców regionu słupskiego nie brakuje miłośników jego twórczości. – Bardzo ucieszyła mnie informacja o występie Szymona Wydry – mówi pan Tomasz mieszkaniec gminy Potęgowo – Bardzo lubię jego piosenki, więc na pewno nie zabraknie mnie na otwarciu centrum.

W trakcie otwarcia nie zabraknie także innych atrakcji. Na pierwszych klientów CH „Pod Wiatrakami” czekają liczne promocje, konkursy i pokazy. Wszystko zakończone zostanie pokazem fajerwerków.