fot. racibo / CC / Panoramio

W 12. edycji Konkursu Verba Veritatis Uniwersytet Gdański został wyróżniony za wkład w podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji z zakresu etyki biznesu, społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego. Wyróżniono także 6 innych uczelni, których studenci zgłosili najwięcej prac we wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się dzisiaj, 16 listopada 2017 w Warszawie.

fot. racibo / CC / Panoramio

32 tysiące złotych, pakiet szkoleniowy od Polskiej Izby Biegłych Rewidentów oraz publikacje Forum Odpowiedzialnego Biznesu to pula nagród, jaka trafiła do laureatów 12. edycji Konkursu Verba Veritatis – autorów najlepszych prac o tematyce związanej z etyką biznesu. Do dwunastu edycji konkursu zgłoszono łącznie 272 prace konkursowe z 53 uczelni w Polsce. Z inicjatywy Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, podczas tegorocznej uroczystości wręczenia nagród, wyróżniono te uczelnie, których studenci zgłosili najwięcej prac we wszystkich edycjach konkursu. Były to: Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Łódzki oraz Uniwersytet Gdański.

Uniwersytet otrzymał dyplom uznania za wkład w podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji z zakresu etyki biznesu, społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego, co przyczynia się do promowania postaw etycznych wśród studentów i realizacji zasad odpowiedzialnego rozwoju w biznesie i społeczeństwie. W latach 2005-2017 uczelnia zgłosiła 12 prac do Konkursu Verba Veritatis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.