Fot. slupsk.szkolapolicji.gov.pl

Reprezentacja piłkarska Szkoły Policji wzięła udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej, który rozegrano 22 kwietnia br. w Gdańsku– wszystko, by pomóc chorej policjantce.

Charytatywny turniej został zorganizowany na rzecz podkom. Eweliny Pustkowskiej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, która cierpi na chorobę nowotworową. Udział w zawodach wzięły reprezentacje piłkarskie z garnizonu pomorskiego. Reprezentacja Szkoły Policji zaprezentowała bardzo wysoką formę sportową. Nasi piłkarze dotarli do ścisłego finału i w ostatecznej rozgrywce musieli uznać minimalną przewagę rywali.

Fot. slupsk.szkolapolicji.gov.pl

Uznanie dla postawy reprezentacji Szkoły Policji wyraziła również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp.Ewa Pachura, która oprócz podziękowań za udział podkreśliła również, że reprezentacja SP Słupsk była jedyną spoza garnizonu pomorskiego.

Drużyna Szkoły Policji wystąpiła w następującym składzie: Szymon Dąbrowski, Roman Jagielski, Paweł Kowieski, Piotr Krzeszowski, Karol Kubik, Tomasz Łańcucki, Sylwester Siembrzuch, Mirosław Zarzecki oraz Aleksander Ziobro.

SP Słupsk  – KPP Bytów 0 : 0
SP Słupsk  – BSW Gdańsk 3 : 0
SP Słupsk  – KPP Lębork 0 : 0  w karnych: 2:1
SP Słupsk  – KP 8 Gdańsk 0 : 1
SP Słupsk  – KP 8 Gdynia 1 : 0  półfinał
SP Słupsk  – CBŚ Gdańsk 0 : 1  finał

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.