mat. prasowe

9 kwietnia br. na Rynku Miejskim w Bytowie (plac kard. Wyszyńskiego) w godzinach od 9:00 do 15:00 odbędzie się Jarmark Wielkanocny, podczas którego zbliżymy się do atmosfery Świąt Wielkiej Nocy. W niesamowity świat przygody i zabawy porwą najmłodszych i nieco starszych bajkowe postaci. Wspólnie będzie można opanować Wyspę wielkanocną, pomalować olbrzymią mega pisankę, zajrzeć do wnętrza strusiego jaja, wspiąć się na wielkanocną palmę i wskoczyć w dmuchany basen pisankowy (piłeczkowy).

mat. prasowe

W rytm muzyki będzie można również powirować na kolorowym żaglu do krainy konkursów i zabaw, ułożyć kolorowe klocki, zagrać w Wielkanocne kręgle i jajeczne bingo. Na koniec uda się wyruszyć na pełną ekscytujących wrażeń wyprawę „Szlakiem Wielkanocnego Zająca”, szukając ukrytych na terenie Jarmarku kolorowych jajek oraz słodkości i zdobyć zajęcze sprawności.

Oprócz tego niesamowitą atrakcją dla dzieci  będzie „Świąteczna szopka dla najmłodszych i nie tylko”. Pod specjalne przygotowanym namiotem przywita przybyłych gości szopka wielkanocna. Na trawiastej polanie, na której pośród kwitnących żonkili i dekoracyjnie ułożonych pisanek, wdzięcznie przebywać będą żywe króliczki i kurczaczki, nieodłączne atrybuty wielkanocnych świąt. Odgrodzone drewnianym płotkiem i pasem żywej zieleni bezpiecznie spędzą z gośćmi świąteczny dzień.

Bacznie będzie trzeba także obserwować Rynek Miejski, bo będzie tam można spotkać megamaskotkę Wielkanocnego Króliczka, przechadzającego się po placu i rozdającego słodkości.

Każdy znajdzie coś dla siebie, wystawcy zaoferują odwiedzającym możliwość zakupu rękodzieła, własnoręcznie robionych ozdób wielkanocnych, ceramiki, kwiatów, palm oraz słodkości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.