fot. UG Kobylnica

Już po raz dziesiąty Gmina Kobylnica zaprosiła wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. W marcowy wieczór zorganizowano wyjątkowy koncert, w trakcie którego mogliśmy usłyszeć największe przeboje legendarnej grupy ABBA.

fot. UG Kobylnica

8 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Ile miejsc, tyle pomysłów na organizację tego wydarzenia. Jednak w Gminie Kobylnica, panie od dekady spotykają się na imprezie pod nazwą Babskie Gadanie. Tegoroczna, jubileuszowa edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Panie licznie zgromadziły się w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, by wspólnie celebrować swoje święto.

Organizatorzy przygotowali wyjątkowe atrakcje. Już na początku wszyscy mogli podziwiać wyjątkową ciekawą wystawę prac przygotowaną przez malarki z Usteckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej zorganizowano wiele konkursów, a także kolejną wystawę – tym razem prezentującą portrety najsłynniejszych polskich kobiet.

Najważniejszym punktem wieczoru był jednak koncert grupy ABBA Show. Słynący z niesamowicie efektownych koncertów zespół, udowodnił w Kobylnicy, że w pełni zasługuje na miano światowego fenomenu. Wyjątkowa aranżacja koncertu, barwna scenografia i umiejętności wokalne sprawiły, że w mgnieniu oka artyści zyskali uznanie publiczności. Przez kilkadziesiąt minut wykonywali najsłynniejsze utwory legendarnej ABBY, by po ostatnim z wykonań zebrać od widzów gromkie brawa.

fot. UG Kobylnica

Tradycją jest już także nagradzanie uczestniczek spotkania słodkimi upominkami oraz kwiatami. Na opuszczające sale panie czekał Wójt Gminy Kobylnica oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Promocji. Panie ze wzruszeniem i uśmiechem dziękowały za wyjątkowy wieczór, życzenia i pamięć o ich święcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.