IV Forum Subregionalne NGO i wybory w Lęborku

23 września 2016r. | Drukuj

Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ w Lęborku zaprasza na IV Forum Subregionalne „Biznes i NGO – społeczna odpowiedzialność”, podczas którego odbędą się wybory do Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego. Forum odbędzie się 29 września 2016 r. o godzinie 16:30 w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lęborku, ul. Krzywoustego 1.

fot. Stowarzyszenie EDUQ

fot. Stowarzyszenie EDUQ

W programie Forum prelekcje: „Pomorskie ROPy dla Pomorza, Polski i Europy” oraz „Społeczna Odpowiedzialność – wprowadzenie, korzyści dla biznesu i organizacji pozarządowych”. Wygłoszą je zaproszeni goście: Marek Olechnowicz, przewodniczący Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych oraz Monika Hinc, Forum Inicjowania Rozwoju. Sprawozdanie z mijającej trzyletniej kadencji Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego przedstawi Janusz Pomorski, sekretarz ROPPL.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1124358394316023/

Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają organizacje pozarządowe, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych przedsiębiorców, a także osoby zainteresowane powyższą tematyką. Każda organizacja wyznacza jednego przedstawiciela, który ma prawo do oddania głosu na kandydatów do ROPPL. Osoba biorąca udział w głosowaniu w imieniu organizacji, musi przedstawić odpowiednie upoważnienie przed Forum w rejestracji.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Biznes i NGO – społeczna odpowiedzialność w powiecie lęborskim” realizowanego przez Stowarzyszenie EDUQ jako zadanie publiczne współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Lęborku i Miasto Lębork.

Szczegółowy program Forum oraz formularze dostępne na stronie www.eduq.pl


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz