fot. Mieczysław Kuś

W trakcie przerwy wakacyjnej trwają intensywne prace remontowe w Zespole Szkół w Łupawie i Zespole Szkół w Potęgowie.

fot. Mieczysław Kuś
fot. Mieczysław Kuś

Ku końcowi zbliżają się prace związane z odnowieniem korytarzy w ZS w Potęgowie. Szkoła w 2015 roku zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Śnieżki „Kolorowe boiska” i otrzymała farby o wartości 1500 zł. Za pozyskane środki odnowiono korytarze, a także salę dla najmłodszych uczniów.

– Prawie wszystkie prace remontowe zostały wykonane przez naszych pracowników obsługi, w tym również panie. Natomiast malowanie na wysokościach wykonane zostało przez firmę pana Mieczysława Szulgi. Nasza szkoła jest już dziś piękna, kolorowa i pachnąca, o czym niebawem przekonają się również uczniowie – zapewnia wicedyrektor Agnieszka Fitowska.

W Zespole Szkół w Łupawie odnowieniu poddano zaplecze sportowe: trwają prace remontowe na sali gimnastycznej – malowanie ścian, sufitów i lamperii. Wartość robót remontowych wynosi 24.998 zł. Środki finansowe pochodzą z budżetu gminy Potęgowo. Dobiega końca remont zaplecza sportowego – magazynku sprzętu sportowego, korytarzy, szatni chłopców i dziewcząt oraz sanitariatów. Prace remontowe wykonują konserwatorzy Zespołu Szkół w Łupawie. Środki finansowe pochodzą z budżetu Zespołu Szkół w Łupawie.

Na terenie szkoły trwają również prace związane z zakończeniem budowy boisk wielofunkcyjnych. Położona jest już nawierzchnia – sztuczna trawa oraz nawierzchnia tartanowa na boisku i bieżni. Koszt budowy całego obiektu wynosi 1.039.350,00 zł. Zostanie oddany do użytku we wrześniu. W najbliższych latach podobny kompleks powstanie przy Zespole Szkół w Potęgowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.