fot. ENERGA

Wielodzietne rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą jeszcze bardziej obniżyć rachunki za energię elektryczną dzięki nowej ofercie Grupy Energa. Spółka jest jedynym sprzedawcą prądu, który przystąpił do tego programu.

fot. ENERGA
fot. ENERGA

Podczas dzisiejszej uroczystości, w której udział wzięła Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, prezes Energa SA Dariusz Kaśków podpisał aneks do umowy Karty Dużej Rodziny, umożliwiający wielodzietnym rodzinom jeszcze bardziej atrakcyjne warunki kupna  energii. To nowa propozycja Grupy Energa dla klientów indywidualnych posiadających ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Pierwszą ofertę dla rodzin z co najmniej trójką dzieci Energa wprowadziła w październiku 2015 roku.

W ramach nowej oferty „Po Prostu Rodzina” opłata za kWh energii elektrycznej w taryfie jednostrefowej G11 została obniżona z 0,295 zł do 0,285 zł brutto, a opłata handlowa z 5,37 zł do  4,99 zł/m-c (przy korzystaniu z elektronicznej faktury). Skala oszczędności zależy od aktualnych warunków u obecnego sprzedawcy oraz wielkości zużycia energii. Im wyższe, tym większa oszczędność. I tak przykładowo: przy zużyciu 2500 kWh rocznie może ona wynieść do 140 zł, a przy 4000 kWh – do 220 zł. Aby klienci mogli dokładnie oszacować swoje oszczędności Energa na stronie www.energa.pl udostępniła kalkulator, za pomocą którego można je w prosty sposób obliczyć.

Naszą propozycję kierujemy do obecnych i nowych klientów Energi, którzy cenią sobie wygodę, możliwość generowania oszczędności oraz pewnego dostawcę energii – mówi Dariusz Kaśków, prezes Energa SA.  – Wierzę, że nasza druga edycja oferty pozwalającej zmniejszyć rachunki za prąd będzie realnym wsparciem dla polskich rodzin. Uczestnictwo w tej inicjatywie pozwala nam nie tylko na budowę dobrych relacji z naszymi klientami, ale także wspieranie zrównoważonego rozwoju naszego społeczeństwa. To jeden z elementów naszego społecznego zaangażowania.

Poza korzystniejszą ceną energii i stawką opłaty handlowej, rodziny wielodzietne mogą korzystać również z zabezpieczenia przed podwyżkami cen energii przez kolejne 24 miesiące. By skorzystać z oferty „Po Prostu Rodzina” wystarczy wysłać wypełniony elektroniczny formularz Umowy na Odległość, który jest dostępny na stronie http://www.energa.pl/rodzina. Po kliknięciu linka aktywującego, klient otrzymuje na podany adres mailowy umowę w wersji elektronicznej, a umowa papierowa jest dostarczana do domu pocztą kurierską, opłaconą przez spółkę. W ten sposób, bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca w Polsce, można załatwić wszystkie formalności.

Program Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z co najmniej trójką dzieci. Karta zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia, kosmetyków, odzieży, obuwia, książek, zabawek i paliwa oraz obniża koszty rachunków za usługi. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 8 tys. miejsc zgłoszonych przez ponad tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Więcej na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina „Po Prostu Rodzina” to kolejna z nowatorskich ofert Grupy Energa. W marcu 2016 r., podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER, spółka otrzymała nagrodę w konkursie „Liderzy Świata Energii” za usługę Energa 365, łączącą sprzedaż energii elektrycznej z korzystaniem z usług technologicznych online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.