fot. sanipor: Biurowiec Sportowa Centrum w Gdyni

Prestiżową nagrodę Czas Gdyni,  za najlepszą inwestycję w mieście, otrzymała spółka  Sanipor, która zbudowała niezwykły biurowiec. Nagrody wręczono podczas uroczystej sesji Rady Miasta, która odbyła się  w Teatrze Muzycznym z okazji 85. rocznicy nadania Gdyni praw miejskich.

fot. sanipor: Biurowiec Sportowa Centrum w Gdyni

Podczas uroczystej sesji Rady Miasta Gdyni wręczono medale za zasługi dla miasta oraz nagrody „Czas Gdyni” dla najlepszych  inwestycji, które przyczyniły się do rozwoju Gdyni. Głównym zwycięzcą została spółka  Sanipor,  zbudowała  biurowiec Sportowa Centrum przy Drodze Różowej. Co ciekawe, Sanipor na co dzień zajmuje się utylizacją i wywozem nieczystości z miasta. Tym razem spółka zainwestowała w nieruchomości. Tuż obok siedziby firmy powstał wspaniały obiekt, którego elewacja o zmierzchu świeci wieloma kolorami, a szklana fasada robi wielkie wrażenie. Inwestycja pochłonęła ponad 25 mln zł, a biurowiec został otwarty w grudniu.

„Czas Gdyni” to nagroda przyznawana przez przewodniczącego Rady Miasta Gdyni  inwestorom i osobom, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju miasta. Laureatami zostają zawsze twórcy najlepszej gdyńskiej inwestycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.