mat. prasowe

Klub Studencki Pomorania, działający przy Zrzeszeniu Kaszubsko-Pomorskim oraz na trójmiejskich uczelniach wyższych już po raz XXIX organizuje Konkurs Wiedzy o Pomorzu. Skierowany jest on do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, która interesuje się geografią, historią, kulturą i literaturą Pomorza.

mat. prasowe
mat. prasowe

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie Organizatorów: www.pomorania.pl. W tym roku I etap Konkursu będzie polegał na napisaniu testu, który będzie zawierał pytania zamknięte i otwarte. Testy odbędą się w szkołach, tak jak to miało miejsce w latach poprzednich. Jeśli szkoła wyraża wolę wzięcia udziału w konkursie, informację należy przesłać drogą mailową: pomorania.sekretariat@gmail.com do 14 lutego br.

Ostateczną klasyfikację uczestników etapów finałowych przeprowadzi Komisja Konkursowa. Protokoły przeprowadzenia I etapu w szkole wraz z listą zakwalifikowanych (maksymalnie 5 uczniów z danej szkoły) należy przesłać do 11 marca (mail: pomorania.sekretariat@gmail.com). W celu usprawnienia procedury organizatorzy proszą także o podanie przez uczniów adresu e-mailowego, żeby jak najszybciej, poinformować ich o zakwalifikowaniu się do następnych etapów. Ułatwi im to przygotowania, bez czekania na nadejście pocztą oficjalnego potwierdzenia. Prócz tego, na e-mail przesłana zostanie lista pytań do III etapu, do którego dany uczeń będzie mógł się przygotowywać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.