fot. gbgtrojmiasto.pl

Po raz piąty na Pomorzu, a pierwszy raz w Gdyni odbędzie się spotkanie społeczności związanej z narzędziami oferowanymi przez Google i wykorzystaniem nowoczesnych technologii w promocji biznesu w Internecie. Spotkanie zaplanowano w najbliższy czwartek 21 stycznia w sali audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia o godzinie 18.00.

fot. gbgtrojmiasto.pl
fot. gbgtrojmiasto.pl – archiwum

Google Business Group to społeczne i niekomercyjne przedsięwzięcie za każdym razem skupiające około 250 uczestników, które pozwala analizować praktyczne doświadczenia przedsiębiorstw w nowoczesnym marketingu w Internecie. W czwartkowym spotkaniu omówione zostaną doświadczenia Bonduelle, potencjał networkingu w sieci, kosztów pozyskania klientów poprzez Internet oraz promocji miejsc poprzez narzędzia wirtualne. Dla uczestników będzie to wyjątkowa okazja, nie tylko do pozyskania wiedzy, ale również zbudowania bazy kontaktów poprzez część networkingową spotkania.

Czwartkowe spotkanie poprowadzone będzie poprzez czterech ekspertów: Michał Kotnowski – Ekspert ds. chmury w GoCloud Polska, szkoleniowiec udzielający wsparcie wejścia w chmurę dla firm oraz organizacji publicznych. Pierwszym z czwartkowych wykładów będzie: „Bonduelle wdraża aplikacje Google”. Ireneusz Osiński – psycholog, producent firmowy, przedsiębiorca, łowca talentów, mówca, networker, mentor biznesowy, ambasador Etycznego Biznesu i Networkingu. Celem drugiego wykładu będzie odpowiedź na pytanie: „Jak skutecznie budować biznesowy networking”?

Po przerwie kawowej o 19.15 poruszone zostaną kwestie: „Jak obniżyć koszty zdobycia klienta? Outsourcing marketingu” – prowadzone przez Mirosława Butkiewicza – coacha, współwłaściciela MarketingCare i Google Business Group Trójmiasto, specjalistę od marketingu internetowego z 10 letnim doświadczeniem optymalizacji i doboru mediów oraz wystąpienie Katarzyny Cieślak – szkoleniowca, brand managerki, doradcy z zakresu tworzenia i promocji marek oraz działań w social mediach pod tytułem: „Budowanie marki miejsca – dlaczego warto korzystać z Google?”.

Uzupełnieniem spotkania jest część: „Skuteczne kontakty biznesowe czyli rozmowa o tym, jak rozwijać biznes” oraz nagrody niespodzianki dla uczestników konferencji. Google Business Group Trójmiasto zachęca wszelkich przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane innowacyjnym biznesem i wykorzystaniem w nim technologii Google do aktywnego uczestnictwa w tym i pozostałych cyklicznie przeprowadzanych spotkaniach.

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny, a rejestracja odbywa się przez stronę internetową: http://gbggdynia.evenea.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.