fot. UG Potęgowo

Pracownicy Urzędu Gminy Potęgowo wraz z pracownikami jednostek wzięli udział w III Amatorskim Turnieju Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Słupskiego. Najwyższą stawką w turnieju jest zdobycie pierwszego miejsca i otrzymanie przechodniego pucharu Starosty Słupskiego.

fot. UG Potęgowo
fot. UG Potęgowo

Organizatorem tegorocznego turnieju była Gmina Dębnica Kaszubska, której drużyna w ubiegłorocznych rozgrywkach zajęła pierwsze miejsce. Rozgrywki odbywały się 10 stycznia 2016 r. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Cz. Miłosza w Dębnicy Kaszubskiej.

Urząd Gminy Potęgowo reprezentowali: Urszula Zamęcka, Łukasz Stasiak, Maciej Błoński, Kamil Gapski, Andrzej Mikulski, Adam Miśnik oraz Jarosław Burak. Kapitanem drużyny był Dawid Litwin, wójt gminy Potęgowo.

Rozegrano trzy mecze do dwóch wygranych setów. W pierwszym meczu spotkały się drużyny z Gminy Potęgowo i Gminy Słupsk, wygrana Potęgowa 2:1. W kolejnym meczu Potęgowo przegrało z Dębnicą Kaszubską po bardzo zaciętej i wyrównanej walce 0:2. W ostatnim meczu Dębnica Kaszubska wygrała z Gminą Słupsk 2:0. Ostatecznie drużyna Gminy Potęgowo zajęła II miejsce.

Zgodnie z regulaminem turnieju uczestnikami mogą być wyłącznie amatorzy, będący pracownikami urzędów gmin i miast Powiatu Słupskiego oraz Starostwa Powiatowego w Słupsku. Wymogiem jest, aby w każdej drużynie grała minimum jedna kobieta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.