mat. prasowy

Dzieci w wieku od 6 do 10 lat lat oraz młodzież od 11 do 15 roku życia zapraszamy na zajęcia Brakdance w Słupskim Ośrodku Kultury. Jeśli twoja pociecha czuję muzykę, a akrobacje i fikołki w domu to za mało, to czas dać mu możliwość rozwoju pod okiem profesjonalnego trenera Pawła Kamińskiego.

mat. prasowy
mat. prasowy

Wszystkie chętne osoby zapraszamy do Słupskiego Ośrodka Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1 we wtorek na godz. 16.00 oraz piątek 18.00. Więcej informacji na temat zajęć oraz zapisy można wykonać kontaktując się z Pawłem Kamińskim pod numerem telefonu 698-013-064.

Paweł Kamiński – jest założycielem oraz od wielu lat trenerem „Haribo Crew” – najlepszej grupy tańca breakdance na terenie powiatu słupskiego. Wyróżnienie to zostało przyznane podczas zawodów „Pal Parkiet” 17.09.2011 r. w Pruszczu Gdańskim przez Agencję Sick Step, zrzeszającą najlepszych tancerzy z Polski. W 2014 roku grupa Haribo Crew potwierdziła te słowa wygrywając „Master of Class” – największe zawody w Polsce organizowane w Warszawie skierowane do uczniów różnych szkół tańca. Warto dodać, że zanim podjął odpowiedzialność uczenia innych, swą determinacją oraz niebywałą chęcią rozwoju wypracował mocną pozycję w środowisku tańca breakdance, co potwierdza 35 indywidualnych zwycięstw na terenie kraju oraz za granicą. W ostatnim czasie największym sukcesem jest zdobycie w 2014 roku we Włoszech Mistrzostwa Europy.

Uczniowie biorący udział w zajęciach mogą liczyć na sumienność i zaangażowanie, ponieważ BBoy Pawlotti cały czas czynnie bierze udział w życiu tanecznym w Polsce jak i za granicami naszego kraju a zdobytą wiedzę przekazuję swoim uczniom w Słupskim Ośrodku Kultury. Potwierdzeniem profesjonalnego podejścia do swoich uczniów są zdobyte nagrody „Białego Bociana” (2012 r., 2013 r.) przyznawane przez Starostwo Powiatowe w Słupsku, osobom aktywnie udzielającym się na rzecz kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.