fot. MOPR Słupsk

Państwo Eleonora i Igor Morgunov podarowali materiały szkolne, dzieciom objętym opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Młoda para zareagowała na apel MOPR.

fot. MOPR Słupsk
fot. MOPR Słupsk

– Pani Eleonora i Igor Morgunov ślub wzięli 3 lipca. W zaproszeniach na uroczystość poprosili gości, aby zamiast kwiatów kupili przybory szkolne, które mieli zamiar przekazać na rzecz dzieci objętych wsparciem MOPR – mówi Klaudiusz Dyjas, dyrektor MOPR w Słupsku. – Kilka dni po uroczystości zjawili się w siedzibie Ośrodka przy ul. Słonecznej 15d, zostawiając cały efekt prowadzonej zbiórki podczas swojego święta: komplety kredek, bloki rysunkowe, długopisy, farby, mazaki, zeszyty i wiele innych – wylicza dyrektor.

Zobacz więcej: <<< Bukiet z długopisów. Akcja słupskiego MOPRu >>>

Młoda para zareagowała na akcję MOPR. W czerwcu Ośrodek za pośrednictwem mediów apelował do przyszłych małżonków, aby zwrócili się do swoich gości, by zamiast kwiatów kupowali przybory szkolne. Zebrane rzeczy posłużą do prowadzenia zajęć edukacyjnych, plastycznych w Placówkach Wsparcia Dziennego, do których uczęszczają dzieci objęte szczególnym wsparciem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Posłużą także do kompletowania wyprawek szkolnych.

Pracownicy MOPR dziękują młodej parze za włącznie się w akcje charytatywną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.