fot. GK

Od 28 czerwca do 30 sierpnia kursować będzie pociąg Kolei Mazowieckich „Słoneczny” w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia. Dla podróżnych do duży komfort, bo trasę ze Słupska do Warszawy pociąg pokona w niespełna sześć godzin. Pasażerowie za bilet ze Słupska do stolicy zapłacą 60 złotych, a studenci 30 złotych. Wczoraj w Ustce odbyło się oficjalne otwarcie wakacyjnego połączenia.

fot. GK
fot. GK

W pociągu można nieodpłatnie przewieźć psa lub rower. Jak zwykle „Słoneczny” będzie kursował zestawiony z nowoczesnych, klimatyzowanych wagonów piętrowych. Jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także posiada przewijaki dla niemowląt. W pociągu będzie dostępny catering.

– Cieszę się, że popularność pociągu „Słoneczny” wśród podróżnych nie słabnie. Z myślą o ulepszeniu oferty postanowiliśmy wydłużyć jego trasę do Ustki. Dzięki temu podróżni będą mogli pojechać także do Wejherowa, Lęborka i Słupska. Do Ustki przygotowaliśmy pulę biletów promocyjnych, które można nabyć w przedsprzedaży. Życzę wszystkim, którzy wybierają się w wakacje nad morze, by przyjemne wrażenia z podróży pociągiem KM zostały w pamięci co najmniej do następnych wakacji. –powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich.

Kupując bilet na pociąg, podróżni w ramach akcji „Słoneczny wysyp rabatowy” otrzymają kartę rabatową, na podstawie której będą mogli skorzystać ze zniżek na terenie Trójmiasta. Karty będą wydawane w wybranych kasach Kolei Mazowieckich, przy zakupie biletu u kierownika pociągu oraz będzie można je pobrać ze strony internetowej KM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.