Wizyta premier Ewy Kopacz na Pomorzu i w Słupsku

28 czerwca 2015r. | Drukuj

Premier na Wybrzeże przyjechała koleją. Wspólnie z ministrem sportu Adamem Korolem odwiedziła targ śniadaniowy i rozmawiała z mieszkańcami miasta spacerując ulicami Sopotu. Po południu szefowa rządu spotkała się z władzami województwa i prezydentem Słupska.

fot. KPRM

fot. KPRM

Podczas wizyty w delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Słupsku premier Ewa Kopacz zapowiedziała pomoc dla Słupska. Podkreśliła, że będą sprawdzane wszystkie możliwości prawne, aby poprawić finanse miasta. W spotkaniu uczestniczyli m.in. senator Kazimierz Kleina, poseł Zbigniew Konwiński, marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk oraz prezydent Słupska Robert Biedroń.

Wizyta szefowej rządu była okazją do podniesienia sprawy gminy Smołdzino, która także boryka się z problemami finansowymi. W środę premier Kopacz w swojej kancelarii przyjmie wójta gminy Smołdzino Arkadiusza Walacha, który w towarzystwie ministra finansów oraz senatora Kazimierza Kleiny przedstawi problemy swojej gminy. Także i w tej sytuacji premier Kopacz zapowiedziała pomoc.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz