Bezpłatne szkolenie dot. społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz I Forum Biznesu i Organizacji Pozarządowych to wydarzenia, na które przedsiębiorców i organizacje pozarządowe zaprasza Stowarzyszenie EDUQ w ramach swojego projektu pn. „Biznes i NGO – społeczna odpowiedzialność w powiecie lęborskim”.

biznes-og
mat. prasowe

Bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli firm i organizacji pozarządowych pn. „Społeczna odpowiedzialność biznesu – szansą dla firmy”, które odbędzie się 18 czerwca 2015r. o godz. 15:00 w sali nr 108, ul. Krzywoustego 1 w Lęborku (budynek byłego ZWAR-u). Poprowadzi je Monika Hinc – doradca CSR akredytowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny na stronie ForumBiznesNGO) i przesłanie na adres: biuro@eduq.pl do dnia 17.06.2015r.

I Forum Biznesu i Organizacji Pozarządowych w Powiecie Lęborskim, które odbędzie się 24 czerwca 2015r. o godz. 16:00 w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, Krzywoustego 1 w Lęborku. W ramach spotkania przewidziano m.in.: prezentację dobrych praktyk związanych z działaniami społecznymi organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli biznesu. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Forum proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny na stronie ForumBiznesNGO) i przesłanie na adres: biuro@eduq.pl do dnia 23.06.2015r.

Wypełnienie ankiety dla przedsiębiorców znajdującej się na stronie: ForumBiznesNGO. Wyniki badań posłużą do przeanalizowania stanu aktualnej współpracy pomiędzy sektorem organizacji pozarządowych i sektorem biznesu oraz możliwości i uwarunkowań rozwoju tejże współpracy.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu wiedzy na temat koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu lęborskiego, a także stworzenie warunków do wymiany doświadczeń oraz zainicjowania współpracy międzysektorowej.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.forumbiznesngo.pl, a także kontaktując się ze Stowarzyszeniem EDUQ tel. 728 945 959, lub pocztą elektroniczną: biuro@eduq.pl

Projekt jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Lęborku. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Lęborka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.