mat. prasowe

Do 1500zł na projekty ze sfery pożytku publicznego można uzyskać dzięki dodatkowemu naborowi wniosków, który prowadzi Stowarzyszenie EDUQ w ramach Funduszu Akumulator Społeczny. Trzeba się spieszyć – wnioski przyjmowane są do 5 czerwca.

mat. prasowe
mat. prasowe

Nabór prowadzony jest na terenie powiatu lęborskiego, wejherowskiego oraz puckiego. W ramach konkursu można ubiegać się o jeden z następujących rodzajów dotacji: minigrant do 500 zł na inicjatywę ze sfery pożytku publicznego oraz grant do 1500 zł na projekt ze sfery pożytku publicznego.

2 czerwca o godz. 15:30 w biurowcu ZWAR przy ul. Krzywoustego 1 pokój 108 w Lęborku, odbędzie się spotkanie informacyjne nt. dodatkowego naboru.

Zakres zadań, które mogą być realizowane z grantów uzyskanych z Funduszu Akumulator Społeczny jest bardzo szeroki. Mogą to być imprezy integracyjne, turnieje sportowe, wyjazdy edukacyjne, konferencje, wystawy oraz wszelkie inne zadania określone w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek za pośrednictwem systemu on-line, który dostępny jest pod adresem www.witkac.pl. Dodatkowy nabór trwa do 5 czerwca do godz. 12:00. Projekty mogą być realizowane w okresie od 8 czerwca do 30 listopada 2015. Projekty na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska mogą być realizowane od 8 do 29 czerwca 2015r. Wnioski przewidujące realizację projektów na terenie gminy miasta Lęborka złożone muszą być przez grupy nieformalne, których członkowie są w wieku 13-30 lat.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie: www.eduq.pl. W razie pytań zachęcamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem EDUQ przez e-mail eduq.biuro@gmail.com oraz tel. 59 726 09 24 oraz 728 945 959

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.