fot. Digitacreation

7 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku odbędzie się już po raz trzeci Dzień Dziecka organizowany przez grupę wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk. Jak co roku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, a także dla starszych milusińskich.

mat. prasowy
mat. prasowy

W imieniu wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk serdecznie zapraszam na kolejną już imprezę z okazji Dnia Dziecka. W dniu 7 czerwca zgromadzimy się na terenie SOSiR w PKiW, aby przeżyć wspólnie z dziećmi i młodzieżą wspaniałe chwile, a wszystko to pod hasłem: PODMIOT, nie przedmiot. Chciałbym podziękować wszystkim patronom oraz partnerom, którzy przychylnie spojrzeli na nasze przedsięwzięcie – mówi Przemysław Kaca z grupy Każde Dobre Serce Słupsk.

Zobacz więcej: <<< Dzień Dziecka z Korczakiem w Słupsku. Było wystrzałowo >>>

Patronat honorowy nad imprezą sprawują: senator Kazimierz Kleina, poseł Zbigniew Konwiński, Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, starosta powiatu słupskiego Zdzisław Kołodziejski, przewodnicząca rady miejskiej w Słupsku Beata Chrzanowska, radny miasta Słupska Marcin Dadel, dyrektor MOPR Klaudiusz Dyjas, prezes Gryfa Słupsk Paweł Kryszałowicz oraz prezes SKB Czarni Słupsk Kazimierz Adach.

Weź udział w akcji na facebooku <<< Dzień Dziecka: PODMIOT, nie przedmiot – 7 czerwca >>>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.