fot. policja.pl

Policjanci ze Słupska wyjaśnili sprawę śmierci 60-letniego mieszkańca tego miasta, którego zwłoki znaleziono w zeszły czwartek w mieszkaniu. W związku z podejrzeniem pobicia ze skutkiem śmiertelnym, śledczy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 30 lat. W niedzielę, Sąd w Słupsku aresztował ich na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja.pl
fot. policja.pl

W zeszły czwartek dyżurny słupskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na osiedlu „Zatorze” ujawniono zwłoki 60-letniego mężczyzny. Natychmiast na miejsce udali się policjanci – grupa dochodzeniowo śledcza oraz prokurator. Lekarz, który był już na miejscu potwierdził zgon osoby. Decyzją Prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

– Na ciele zmarłego ujawniono obrażenia, które wskazywały że do jego śmierci mogły przyczynić się inne osoby. Policjanci zajmując się wyjaśnieniem okoliczności sprawy wytypowali dwie osoby, które mogły mieć z tym związek. Niedługo po tym zatrzymali do wyjaśnienia dwóch mężczyzn w wieku 26 i 30 lat. Zebrany przez policjantów obszerny materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. W niedzielę na wniosek Policji i Prokuratora, Sąd aresztował ich na okres 3 miesięcy – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.