Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza w czwartek 5 marca na nowy spektakl Teatru Tańca „Jeszcze Pięć Minut” pod tytułem „ItedeItepe”. Przedstawienia rozpoczną się o godzinie 17:00 i 18:30 w kinie Fregata przy ulicy Gdańskiej 12 w Lęborku. Bilety w cenie 5 złotych dostępne są w kasie kina oraz w Centrum Informacji Turystycznej przy al. Niepodległości 6.

ttjpm

Niedokończone sprawy, niedopowiedziane zdania, urwane w połowie rozmowy… Nie raz zadane pytanie: co by było gdyby…?  Wypadkowa tych sytuacji stała się inspiracją do pracy nad najnowszym spektaklem Teatru Tańca „Jeszcze Pięć Minut”. Choreografki zaproszą widzów do świata, w którym panuje iluzja, czasami sny, a niekiedy marzenia, które mieszają się z rzeczywistością. W świecie tym brak oczywistych scenariuszy, żadna historia nie musi mieć jednego zakończenia, a następujące po sobie obrazy wydają się pozornie nie mieć ze sobą nic wspólnego.

Obrazy ukazywane w tym spektaklu mogą być chwilą z życia każdego z widzów. Jest to obraz zobaczony ukradkiem, przez chwilę, a skutek nie zawsze jest wynikiem przyczyny. Otwarta struktura spektaklu pełna jest wielokropków, pozostawia widzom przestrzenie do zagospodarowania, miejsca na ich własne dopowiedzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.