fot. wikimedia

Już 4 marca w Słupskim Ośrodku Kultury rozpoczyna się nowy Kurs Tańca Towarzyskiego dla dzieci. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników w wieku od 6 do 10 lat. W jego trakcie dzięki zrównoważonemu połączeniu nauki i zabawy uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności podczas rozweselających i relaksujących spotkań z muzyką i tańcem.

fot. wikimedia
fot. wikimedia

– Zajęcia dla najmłodszych to nie tylko nauka tańca to również zabawa poprzez mieszankę ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Krok po kroku wprowadzamy dzieci w świat muzyki i tańca – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury. – Nauka tańca, ma przede wszystkim sprawiać przyjemność oraz dawać radość z samego faktu tańczenia, ma również uczyć wyrażania emocji poprzez ruch.

Dzięki nauce tańca twoje dziecko może odkryć swoje zdolności, zamiłowanie i nabrać pewności siebie. Instruktorzy pracują nad koordynacją ruchową oraz poprawiają koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy od 17.00 do 18.00 w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1. Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 60 zł.

Pierwsze zajęcia odbędą się w 4 marca o 17.00 (przypominamy o wygodnym stroju, obuwiu zmiennym i wodzie).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.