fot. policja.pl

Policjanci ze Słupska poszukują sprawcy czterech kradzieży kieszonkowych w jednej z miejscowych galerii handlowych. Moment wypłaty pieniędzy ze skradzionej w grudniu 2014 roku karty bankomatowej zarejestrowany został przez kamery monitoringu. Prokurator nadzorujący postępowanie zezwolił na publikację wizerunku sprawcy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami. Funkcjonariusze zapewniają dyskrecję i anonimowość.

fot. policja.pl
fot. policja.pl

– Jak ustali śledczy, w grudniu 2014 roku w tej galerii doszło do co najmniej czterech kradzieży portfeli, a następnie wypłat pieniędzy z kart bankowych. Pokrzywdzeni słupczanie wycenili straty na kwotę o łącznej wartości 3 tysięcy złotych – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Policjanci z Komisariatu I w Słupsku zajmując się tą sprawą zabezpieczyli zapisy monitoringu sklepowego i kamer bankomatów, z których wynika, iż związek z tymi przestępstwami ma przedstawiany mężczyzna. Na nagraniu widać jak sprawca usiłuje wypłacić pieniądze z kilku skradzionych wcześniej kart bankowych. Za to przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności .

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości wskazanego sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji I w Słupsku, osobiście lub pod numerem telefonu 997/112 lub 59 8480658 / 59 8480618 oraz bezpośrednio z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Policjanci zapewniają dyskrecje i anonimowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.