fot. archiwum

Gdynia będzie miała swój chór. Obecnie trwa nabór, a pierwsze próby odbędą się już w połowie lutego. Jeśli chodzi o możliwość zapisu do grupy – nie ma żadnych ograniczeń.

tapety.dziecionline.pl
tapety.dziecionline.pl

Członkiem chóru może zostać praktycznie każdy: młodzież, dorośli, absolwenci szkół muzycznych czy osoby, które mają doświadczenie w innych zespołach wokalnych. Aby dołączyć do chóru wystarczy zapał do śpiewania. Dodatkowym atutem jest umiejętność czytania nut. Nie jest to jednak obowiązkowe. Jest natomiast oczywiste, że ta umiejętność znacznie przyspieszy naukę utworów i ułatwi pracę.

 Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres chor@zyjmywharmonii.pl lub dzwonić pod numer 501 028 482. Przesłuchanie a także pierwsza próba odbędzie się w sobotę, 14 lutego o godzinie 11.15 w gdyńskim InfoBoxie. Jak mówi dyrygent Piotr Klemenski – jak dotąd chętniej zgłaszają się panie, więc liczymy, że panowie jeszcze się na to odważą.

Dzięki uprzejmości CultureBox przez najbliższe dwa miesiące sala w gdyńskim obserwatorium zmian będzie miejscem prób Gdyńskiego Chóru Kameralnego. Ćwiczenia będą miały charakter otwarty, więc każdy zainteresowany mieszkaniec będzie mógł nas odwiedzić i przekonać się o postępach grupy – dodaje Piotr Klemenski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.