fot. facebook / SOK

Wszystkich miłośników słowa, poezji, teatru i śpiewu zapraszamy do udziału w 60. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs, adresowany do szerokiej rzeszy pasjonatów sztuki scenicznej, rokrocznie skupia setki uczestników i wyłania najbardziej utalentowanych wykonawców z całej Polski.

fot. facebook / SOK
fot. facebook / SOK

– Tradycją OKRu stały się już liczne sukcesy recytatorów, aktorów i piosenkarzy ze Słupska i regionu słupskiego. Dlatego zapraszamy serdecznie uczestników z naszego regionu do uczestnictwa w konkursie. Osobom, które po raz pierwszy chciałyby spróbować swoich sił w tych artystycznych zmaganiach, przypominam także, iż instruktorzy Ośrodka Teatralnego Rondo, służą pomocą i radą w przygotowaniu występów – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, jest imprezą skierowaną do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Przeprowadzany jest w formie czterech odrębnych turniejów: Turniej Recytatorski, Turniej „Wywiedzione ze słowa”, Turniej Teatrów Jednego Aktora, Turniej Poezji Śpiewanej.

Eliminacje powiatowe konkursu odbędą się 21 marca (sobota) o godz. 10.00 w Ośrodku Teatralnym Rondo. Zgłoszenia należy przesłać w terminie do 13 marca 2014 na adres: Słupski Ośrodek Kultury – Teatr Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a, 76-200 Słupsk.

Pliki do pobrania:
Karta uczestnika – Turniej Recytatorski PDF

Karta uczestnika – Poezja Śpiewana PDF

Karta uczestnika – Teatr Jednego Aktora PDF

Regulamin PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.