fot. organizatorzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku zaprasza miłośników podróży na pierwsze w nowym roku spotkanie z cyklu „Ciekawi świata”. O swoich przygotowaniach do wyprawy,  przebiegu podróży i kolumbijskich przygodach opowie Aleksandra Wołocznik. Spotkanie odbędzie się w piątek, 9 stycznia o godz. 18:00 w klubie biblioteki.

fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Aleksandra Wołocznik to wielka fanka podróży, miłośniczka Ameryki Południowej, ma za sobą trzy indywidualne podróże do tego kontynentu. Wraz z przyjaciółką zwiedziła Argentynę, Chile i Peru, po to, aby w końcu zdecydować się na samotną podróż do Kolumbii.

W Kolumbii spędziła trzy tygodnie listopada 2014r. W tym czasie samotnie przeczesywała plantacje kawy, doliny palmowe, zwiedzała maleńkie puebla, wybrała się na mecz piłki nożnej, spacerowała brzegiem Morza Karaibskiego, odkrywała piękne zakamarki Cartageny – perły kolonialnej architektury. W trakcie podróży stale towarzyszyły jej ogromna ciekawość świata, pozytywne nastawienie do ludzi, otwarty umysł, przezorność oraz wolność. Z dnia na dzień planowała kolejne przystanki swojej podróży.

Ola Wołocznik pochodzi z Lęborka. Od 5 lat mieszka na Mazowszu, pracuje w Warszawie, związana z branżą hotelarską oraz organizacjami pozarządowymi. Szczęśliwa żona.

Tradycyjnie na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek oraz aromatyczna herbata kolumbijska i kawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.