fot. sprytnamamablog.com

20 grudnia o godz. 16.00 Pracownia Ceramiczna Słupskiego Ośrodka Kultury zmieni się w Pracownię Świętego Mikołaja. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej, twórczej zabawy. Warsztaty, konkursy, świąteczne przysmaki, spotkanie ze św. Mikołajem i wiele, wiele innych atrakcji czeka na wszystkich gości, którzy odwiedzą Pracownię już w najbliższą sobotę. Wstęp wolny.

fot. sprytnamamablog.com
fot. sprytnamamablog.com

Wielką atrakcją dla dzieci będzie zapewne spotkanie ze Mikołajem, który specjalnie dla nich otworzy w Pracowni swoje biuro. Będzie można w nim napisać list, zwierający listę wszystkich wymarzonych prezentów, jakie powinny znaleźć się w tym roku pod choinką. Listy trafią następnie do specjalnej mikołajowej skrzynki życzeń.

– W sobotę w Pracowni będzie można także stworzyć własnoręczne prezenty i ozdoby. Pod okiem instruktorek, goście uszyją świąteczne przytulanki. Można będzie też wrócić do domu z unikalnymi ozdobami świątecznymi z brzozy, bombkami z siana, brzozy czy w technice decupage – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury.

Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Przez cały czas towarzyszyć będzie świąteczna atmosfera, kolędy, gorąca herbata i ciasteczka pieczone na miejscu. Dla tych, którzy nie zdążą stworzyć dla siebie wystarczającej ilości ozdób i prezentów, organizatorzy przygotowali specjalny świąteczny kiermasz.

O godz. 18.00 odbędzie się wspólne dekorowanie choinki przed Pracownią Ceramiczną, która następnie rozbłyśnie światłami dla wszystkich mieszkańców Słupska.

Sobotnie wydarzenie będzie równocześnie podsumowaniem całorocznego projektu „W tym roku zakochaj się w SOK-u”. Z tej okazji zobaczyć będzie można wystawę plakatów Kasi Tomasiak, które towarzyszyły temu przedsięwzięciu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.