fot. SOK

Jeżeli zawsze marzyliście by wraz z drugą osobą zanurzyć się w rytmie tańca, pokazać sobie i znajomym, że macie w sobie tę gorączkę to nie pozostaje nic innego jak zapisać się na najbliższy Kurs Tańca Towarzyskiego.

fot. SOK
fot. SOK

12 stycznia Słupski Ośrodek Kultury rozpoczyna kolejną edycję Kursu Tańca Towarzyskiego dla początkujących, w czasie którego pod okiem doświadczonej instruktor, w odpowiednim dla siebie tempie nauczycie się tańców: latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive), standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango) i użytkowego (salsa). Dowiecie się jak efektywnie prowadzić partnerkę oraz jak współpracować z partnerem. Przede wszystkim jednak wspaniale spędzicie czas i odkryjecie niezwykłą radość jaką daje taniec!

Grafik zajęć:

  • Poniedziałki godz. 19.30 (zajęcia trwają 75 min.)
  • Środa godz. 19.30 (zajęcia trwają 75 min.)

Wszystko to w gronie osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu w miłym towarzystwie. Jeżeli nie czujecie się pewnie na parkiecie to czas najwyższy aby to zmienić, odwiedzić Słupski Ośrodek Kultury, zobaczyć i przekonać się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Informacje szczegółowe i zapisy: w sekretariacie SOK tel. 059/845-64-41 oraz taniec@sok.slupsk.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.